Sesja ślubna w Tarnowie

sesja ślubna w plenerze

Sesja ślubna w plenerze cieszy się wśród nowożeńców ogromną popularnością, czemu trudno się dziwić — wykonane podczas niej zdjęcia ukazują Młodą Parę w całkiem inny sposób i pozwalają wydobyć w nich, to co jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Jeżeli chodzi o plener ślubny, to najważniejsze oprócz dobrego nastawienia Pary Młodej jest oczywiście niebanalne miejsce, oraz dobry fotograf ślubny Tarnów a tego na szczęście nie brakuje.

Sesja ślubna w Tarnowie — pomysły, które warto wykorzystać

Ciekawą propozycją na niebanalną sesję ślubną w Tarnowie jest wykonanie zdjęć po zmroku — piękne kamieniczki oraz skwery usytuowane w centralnym punkcie miasta wprawiają w zachwyt nie tylko turystów, ale i Pary Młode, które mogą wykorzystać ten klimat na uzyskanie niezwykłych i romantycznych zdjęć. Tarnów w nocy prezentuje się naprawdę ciekawie, a pięknie oświetlone i brukowane uliczki dostarczają inspiracji na wykonanie uroczych i nieco bajkowych zdjęć.

Niedaleko centrum miasta znajduje się również Most Zakochanych, który w rzeczywistości jest niewielką kładką nad Wątokiem i stanowi integralną część tarnowskich bulwarów, które podobnie jak sam most stanowią plener ślubny dla wielu zakochanych par. Piękne zdjęcia można tam wykonać zarówno zimą, jak i latem.

Kolejną propozycją jest Cafe Tramwaj, a więc romantyczna kawiarnia, która jest rozpoznawalną atrakcją turystyczną samego Tarnowa, ale również jednym z miejsc, w których zakochani umawiają się na swoje pierwsze randki. Klimat tego miejsca tworzą stare zdjęcia, przedstawiające dawny Tarnów oraz wiele innych drobiazgów nawiązujących do historii tego miejsca — w takiej scenerii nie trudno o piękne i oryginalne zdjęcia.

Propozycją, o której nie sposób nie wspomnieć, wybierając miejsce na sesję ślubną w Tarnowie, jest oczywiście zamek, a raczej jego ruiny na górze św. Marcina. Choć dziś z zamku pozostały jedynie ruiny, to są one świetnym miejscem, które można wykorzystać na sesję ślubną.

Jak widać na podstawie przedstawionych przykładów, Tarnów to miasto, w którym nie brakuje miejsc na wykonanie ciekawych zdjęć w plenerze!

Dodaj komentarz